Tablet Bilgisayarlar

İlginizi en çok çeken her şey yeni Başlangıç ekranında. Başlangıç ekranındaki kutucuklar kişilere, uygulamalara, klasörlere, fotoğraflara veya web sitelerine bağlıdır ve bir bakışta günceli yakalamanız için en son bilgilerle iletişim halindedir.

 

Windows 8 hem yalnızca fare ve klavyesi olan, hem dokunmatik ekranlı hem de ikisine birden sahip olan bilgisayarlar için mükemmeldir. Bilgisayarınızın türü ne olursa olsun, uygulamalar arasında geçiş yapmak, öğe taşımak ve bir yerden başka bir yere sorunsuz geçiş için hızlı ve akıcı yöntemler bulacaksınız.(Windows Mağazası) birlikte gelir

Başlangıç ekranı

İlginizi en çok çeken her şey yeni Başlangıç ekranında. Başlangıç ekranındaki kutucuklar kişilere, uygulamalara, klasörlere, fotoğraflara veya web sitelerine bağlıdır ve ????? ????? bir bakışta günceli yakalamanız için en son bilgilerle iletişim halindedir.

 

Fare, klavye ve şimdi ise dokunma

Windows 8 hem yalnızca fare ve klavyesi olan, hem dokunmatik ekranlı hem de ikisine birden sahip olan bilgisayarlar için mükemmeldir. Bilgisayarınızın türü ne olursa olsun, uygulamalar arasında geçiş yapmak, öğe taşımak ve bir yerden başka bir yere sorunsuz geçiş için hızlı ve akıcı yöntemler bulacaksınız.

 

Yeni bilgisayarlar

Şık ve hafif tabletler, dönüştürülebilir bilgisayarlar ve dizüstüler dahil olmak üzere tüm mükemmel ve yeni bilgisayarlar burada bulunur.

Windows Mağazası'ndan Uygulamalar

Windows 8uygulamalar için yeni mağazayla (Windows Mağazası) birlikte gelir. Birçoğu ücretsiz olan aşçılık, fotoğraf, spor, haberler ve çok daha fazlasına yönelik uygulamalara göz atmak ve indirmek için hemen Başlangıç ekranınızdan Mağaza'yı açın.

 

Milyonlarca şarkı akışı

Windows 8, müzik dünyasının tamamına erişim sağlayan Xbox Music uygulamasını da içerir.

 

Windows'unuz her yerde

Windows 8 çalıştıran herhangi bir bilgisayarınızda Microsoft hesabınızla oturum açın ve anında kendi arka planınızı, ekran tercihlerinizi ve ayarlarınızı görün.